Zalecenia odnośnie prowadzenia zajęć w semestrze zimowym
(24.9.2021)

Zespół ds. zarządzania kryzysowego przygotował zalecenia dla studentów, doktorantów i pracownikó dotyczące zapobiegania zakażeniu SARS-CoV-2 w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022.

Informacje dla nowo przyjętych studentów 2021
(15.9.2021)

Witaj na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu! Znajdziesz tu najważniejsze wskazówki jak odnaleźć się na uczelni. Wpis wciąż będzie aktualizowany, zapraszamy do śledzenia na bieżąco. Informator do pobrania.

Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń
(25.2.2021)

Poniższa procedura jest nadal aktualna z następującymi zastrzeżeniami: dotyczącymi tak zwanych ozdrowieńców oraz osób zaszczepionych. Niesustannie zachęcamy wszystkich studentów i pracowników do zaszczepienia się.

Autobus MPK między kampusami wraca na trasę
(24.9.2021)

1 października wraca na trasę autobus, który MPK dedykowało studentom i pracownikom Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przemieszczającym się pomiędzy kampusami uczelni. Przejazd jest bezpłatny, po okazaniu legitymacji.

Portal z ofertami pracy dla studentów i absolwentów
(23.9.2021)

Ruszył nowy portal dedykowany studentom i absolwentom uczelni, wspierający ich rozwój zawodowy. Umieszczane są tam oferty pracy, szkoleń, ankiety dotyczące studiów. Studenci mogą też skorzystać z generatora CV.

Prof. Wojciech Kielan na czele Towarzystwa Chirurgów Polskich
(23.9.2021)

Prof. Wojciech Kielan, kierownik II Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej rozpoczął kadencję Przewodniczącego Towarzystwa Chirurgów Polskich. Funkcję objął w czasie Jubileuszowego 70. Kongresu PTCH. 

Stypendia powiatu słupeckiego dla studentów WL
(22.9.2021)

Zarząd powiatu słupeckiego ogłosił właśnie nabór wniosków na stypendia dla studentów V i VI roku kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim. Regulamin wraz z załącznikami znajduje się poniżej.

Ważna informacja dotycząca wniosków stypendialnych
(21.9.2021)

W związku z dużą liczbą zapytań prosimy o uważne czytanie i wypełnianie wniosków stypendialnych w szczególności pozycji dotyczących okresów studiowania.

Ważne informacje o stypendiach
(14.9.2021)

Trwa przyjmowanie wniosków o stypendia. Studentów Wydziału Lekarskiego uczulamy na zmianę - wnioski o stypendia socjalne, stypendia dla osób z niepełnosprawnością oraz wnioski i zapomogę składać powinni nie w dziekanacie, ale w DSS.

Organizacja nowego roku akademickiego
(13.9.2021)

Zasady organizacji roku akademickiego, zmiany w sposobie planowania i rozliczania dydaktyki, kilka słów do studentów I roku i przede wszystkim gorący apel o zaszczepienie się złożyły się na wystąpienie Prorektor ds. studentów i dydaktyki.