Wydarzenia | 22.04.2024

Targi pracy dla studentów analityki medycznej UMW

Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych UMW zaprasza na drugą edycję Targów pracy dla studentów analityki medycznej UMW. Spotkanie odbędzie się poniedziałek, 29 kwietnia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Studencie, chcesz zobaczyć, że na zawód diagnosty laboratoryjnego jest duże zapotrzebowanie? Przekonać się, w jakich placówkach możesz pracować? Zdobyć kontakty? – piszą organizatorzy.

Podczas spotkania zaproszeni prelegenci będą prezentowali oferty pracy w placówkach, które reprezentują. Powiedzą m.in. jaki jest tryb i atmosfera pracy oraz jakiego wynagrodzenia i benefitów mogą spodziewać się nowi pracownicy. W dalszej części wydarzenia zaplanowano poczęstunek, w czasie którego będzie czas na swobodne rozmowy i zadawanie pytań.

Targi pracy są współorganizowane przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych.

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na FB >>

Tagi #umw